#54 عصر یادگرفتن دستگاه لیزر – با صرفه سازی وبسایت خویش برای جستجوی محلی

به منظور دریافت شایسته ترین رتبه‌ی دستگاه لیزر ممکن در موتورهای کاوش میدانید که بایستی محتوای دارای ارتباط و خوب را به طور مداوم تولید فرمایید و آن گاه آن را ارتقا داده و پیرامون وب بازاریابی فرمائید . گوگل و سایر موتورهای جستجو وقتی که صفحه های سایتتان را تحلیل می کنند , از چند سیگنال گوناگون به کار گیری می‌نمایند تا درباره ی سناریو صفحه های و ترتیب آنان هنگام تایپ کردن یک جستجو به وسیله استفاده کننده تصمیم بگیرند . هنگامی که برای جستجوی محلی بهینه‌سازی می‌کنید یک سری گزینه ویژه می‌باشند که می بایست روی آن‌ها تمرکز نمایید . اولی مسئله بهینه‌سازی برگه و محتوا دستگاه لیزر است , هر برگه دستگاه لیزر از وبسایتتان می بایست برای دستگاه لیزر یک کلید واژه‌ی مخصوص و دارنده میزان جستجوی بالا باصرفه شود و حتماً می بایست مطمئن گردید که موادسازنده مهم را از منظر فنی تجهیز کرده باشید .

می‌توانید ویدئوهای پیشین را برای اخذ جزئیات فنی اکثر راجع به دستگاه لیزر ملاحظه کنید , اما در کمترین موقعیت بایستی دوره کافی را برای بهینه‌سازی عنوان صفحه , تعریف متا , تگ‌های تیتر دستگاه لیزر , متن کلیدی و متن alt هرکدام از تصاویرتان بگذارید . تا کنون موارد ذکر شده نباید برایتان جدید باشند اما بیایید هم‌اکنون راجع به بعضا از مسائل منحصربه‌فرد جستجوی محلی کلام کنیم که میتوانند به شما یاری نمایند .


اولی مورد اطلاعات تماستان است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار میباشد و چند موردی ویژه هستند که می بایست به طریقی خاص در صفحه‌ی تماس با ما قرار دهید . دستگاه لیزر میتوانید به آدرس تحت رجوع‌نمایید schema . org/LocalBusiness و درپی اجزای مخصوصی بگردید که با نوع کسب‌ و کارتان دستگاه لیزر همخوانی دارا هستند . اما بیایید دستگاه لیزر یک نمونه معمولی را برای نحوه‌ی سعی میکروداده بیان کنیم .

فرض کنید یک صفحه‌ی تماس دارید که اسم , توصیف کسب‌ و فعالیت , آدرس و شماره‌ی تلفنتان را نشان میدهد . شما کمی کد دارید که احتمالاً شبیه این است با افزودن کمی تگ و تعریفی واضح از این موردها که از روش نشانه‌گذاری توصیف شده در سایت ذکر شده انجام می گیرد به موتورهای جستجو می گویید که دقیقاً هر متنتان چه دسته از اطلاعاتی را نشان می‌دهد . به حافظه داشته باشید که این موردها پایه‌ای می باشند . برای هر چیزی میکروفرمت وجود دارد . از ساعت‌ها فعالیت گرفته تا اشکال پرداختی که قبول می‌کنید و آیتم‌های مخصوص هر صنعت مانند منوهای رستوران‌ها .

در کمترین شرایط بایستی مطمئن گردید که نام کسب‌ و عمل , نشانی و شماره‌ی تلفنتان لحاظ شده باشد و همینطور بایستی نشانی آدرس اینترنتی کسب‌ و عمل , راهنمای مسیر یا این که نقشه و یک عدد دو عکس با نوشته alt متناسب را بگنجانید . ولی خرید دستگاه لیزر انسانی را فراموش نکنید , باید کاری نمایید که آنها به آسانی با شما تماس حاصل کنند . دستگاه لیزر این عمل از طریق فرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی انجام میگیرد .

یک نکته‌ی دیگر اطلاعات کسب‌ و کارتان همواره بایستی در گوشه‌ی سمت راست و پایین بخش پانویس هر کاغذ دستگاه لیزر قرار بگیرند . این مکان فراوان رایجی دستگاه لیزر است که یوزرها عادت دارند در آنجا در‌پی داده ها تماس بگردند و به این ترتیب مطمئن خواهید شد که اطلاعاتتان با گاز توسط کاربر در هر کاغذ از سایتتان رصد میگردد , البته اگر قصد تماس داشته باشد . این روز ها همینطور می بایست اشخاصی که سوای استفاده از کامپیوترهای رومیزی به جستجوی شما می پردازند را نیز لحاظ فرمایید , آن ها هنگامی که در منزل یا دفترشان نیستند , با ابزارهای موبایلی نیز جستجو می نمایند و میزان متعددی از این جستجوها در محتوای محلی می باشند .
#24 بازنگری خطاهای سرچ کنسول گوگل در پلاگین Yoast SEO

سایتی که در موبایل به خیر و خوبی نمایش داده شود و عمل کند , نه ‌تنها به موتورهای جستجو به سوی جواب به جستارهای موبایلی یوزرها کمک خواهد کرد بلکه کاری مینماید که یوزرها صرف‌ حیث از ابزار مسئله بهره تجربه‌ی مثبتی از شما و سایتتان داشته باشند . ویژگی مشاهده‌ی سرعت صفحه‌ی گوگل به شما اذن می‌دهد نگاهی به شمایل سایتتان در گوشی‌های موبایل بیاندازید . همینطور قادر است سایتتان را نسخه برداری کرده و توصیه‌هایی را در زمینه‌ی نحوه‌ی ارتقای عملکردتان در صفحه ها تلفن همراه ارائه نماید .

در صورتی‌که منابع یا این که تخصص برنامه‌نویسی حتمی را در اختیار دارید می‌توانید با استفاده از ساخت سایتی غیروابسته و منحصر به فرد کاربران تلفن همراه که در قالب یک دامنه یا تحت دامنه قرار می‌گیرد , جزو این مشکلات را حل کنید یا در حالت بهتر می‌توانید از یک پباده سازی تعاملی استعمال فرمایید که کلیه چیز را بر پایه ی سایز صفحه‌ای که وبسایتتان از بک مقر کد یکسان رندر می گردد , تهیه می کند مخلص کلام اینکه بسیاری از مشتریان محلی از تلفن همراه بهره می کنند و چنانچه سایتتان اطلاعات بی نقص را برای نیازهای بازدیدکنندگان موبایلی فراهم نکند یا با مرورگرشان به خلل بخورد احتمالاً یک مشتری بالقوه را از دست خواهید داد .

تمرکز بر بهینه‌سازی برگه , ایجاد